Ekibimizle tanışın!

SAÜEMK 28. Dönem Yönetim Kurulu olarak her sene daha iyisi için karşınızdayız.

Kulüp Başkanı

Sertan Budak

sertan.budak@sauemk.com

Kulüp Başkan Yardımcısı

Mihriban Gönül

mihriban.gonul@sauemk.com

Kulüp Genel Sekreteri

Elif Sude Dinç

elifsude.dinc@sauemk.com

Bilişim & Medya Komisyonu

Ece İrem Kılıç

eceirem.kilic@sauemk.com

Eğitim Komisyonu

Selenay Yantur

selenay.yantur@sauemk.com

Eğitim Komisyonu

Ahmet Urfa

ahmet.urfa@sauemk.com

Toplumsal Duyarlılık Komisyonu

İrem Burgaçoğlu

irem.burgacoglu@sauemk.com

Proje Komisyonu

Damla Gedik

damla.gedik@sauemk.com

Proje Komisyonu

Nazlı Ayça Vatan

nazliayca.vatan@sauemk.com

Finans & Sponsorluk Komisyonu

Halil Akif Yılmaz

halilakif.yilmaz@sauemk.com

Teknik Gezi Komisyonu

Muhammed Acar

muhammed.acar@sauemk.com

Kurumsal İletişim Komisyonu

Selim Bayram

selim.bayram@sauemk.com

İnsan Kaynakları Komisyonu

Melike Nur Kaya

melikenur.kaya@sauemk.com

İnsan Kaynakları Komisyonu

Ömer Şafak

omer.safak@sauemk.com

Sosyal Faaliyet Komisyonu

İrem Gülmez

irem.gulmez@sauemk.com

Sosyal Faaliyet Komisyonu

Yusuf Sercan Sarıdoğan

yusufsercan.saridogan@sauemk.com
EKİBİMİZ HAKKINDA

Sakarya Üniversitesi'nin en büyük, en aktif ve en prestijli kulübü SAÜEMK geleceğe yön vermeye devam ediyor. EMG (Endüstri Mühendisliği Günleri) gibi 3 gün süren en kapsamlı etkinliğinde uzman ve donanımlı iş adamları ile tanışma fırsatı buluyor, aynı zamanda da sektör hakkında bilgi edinme şansı elde ediyoruz. DEM (Deneyimli Endüstri Mühendisleri) toplantıları ile iş hayatında tecrübeli mühendislerle beraber güçlü bir kariyerin temellerini atıyoruz. İş hayatında adından sıkça söz edilen markalara düzenlediğimiz teknik geziler ve eğitimlerle vizyon sahibi, kariyer hedefi olan arkadaşlarımıza yardımcı olma yolunda emin adımlarla ilerliyoruz. Bu kadar yoğun kariyer takviminde eğlenmeyi de tabi ki unutmuyoruz. Geleneksel tanışma yemeği, EMK gecesi ve doğa kampları ile eğlenceli vakit geçiriyor, paintball, canlı müzik ve çeşitli spor etkinliklerimizle dolu dolu bir yıl geçirmeyi planlıyoruz. Biz eğlenirken yardıma ihtiyacı olan insanları da unutmuyor, kitap toplama kampanyaları huzur evi ve çocuk esirgeme kurumu ziyaretleri ile topluma katkıda bulunuyoruz.

Sen de bu ekibin bir parçası olmak istiyorsan neden bekliyorsun. Gel ve aramıza katıl!

Sponsorlarımız
 1
 2
 3