Ekibimizle tanışın!

Takımımızın 15 üyesi de sizlere kendilerini göstermek için burada

Kulüp Başkanı

Ömer Deniz

omer.deniz@sauemk.com

Kulüp Başkan Yardımcısı

Gizem Nur Yılmaz

gizemnur.yilmaz@sauemk.com

Kulüp Genel Sekreteri

Büşra Nur Çilingir

busranur.cilingir@sauemk.com

Bilişim & Medya Komisyonu

Tuğrul Erbaş

tugrul.erbas@sauemk.com

Bilişim & Medya Komisyonu

Sude Onay

sude.onay@sauemk.com

Eğitim Komisyonu

Ömer Faruk Saltan

omerfaruk.saltan@sauemk.com

Eğitim Komisyonu

Muhammed Kaleli

muhammed.kaleli@sauemk.com

Toplumsal Duyarlılık Komisyonu

Feyza Atik

feyza.atik@sauemk.com

İnsan Kaynakları Komisyonu

Elif Sude Dinç

elifsude.dinc@sauemk.com

Sosyal Faaliyet Komisyonu

Sertan Budak

sertan.budak@sauemk.com

Proje Komisyonu

İrem Kayıkcı

irem.kayikci@sauemk.com

Proje Komisyonu

Mete Ayhan

mete.ayhan@sauemk.com

Finans ve Sponsorluk Komisyonu

Ersin Çoban

ersin.coban@sauemk.com

Teknik Gezi Komisyonu

Bilal Tekeli

bilal.tekeli@sauemk.com

Kurumsal İletişim Komisyonu

Mihriban Gönül

mihriban.gonul@sauemk.com
EKİBİMİZ HAKKINDA

Sakarya Üniversitesi'nin en büyük, en aktif ve en prestijli kulübü SAÜEMK geleceğe yön vermeye devam ediyor. EMG (Endüstri Mühendisliği Günleri) gibi 3 gün süren en kapsamlı etkinliğinde uzman ve donanımlı iş adamları ile tanışma fırsatı buluyor, aynı zamanda da sektör hakkında bilgi edinme şansı elde ediyoruz. DEM (Deneyimli Endüstri Mühendisleri) toplantıları ile iş hayatında tecrübeli mühendislerle beraber güçlü bir kariyerin temellerini atıyoruz. İş hayatında adından sıkça söz edilen markalara düzenlediğimiz teknik geziler ve eğitimlerle vizyon sahibi, kariyer hedefi olan arkadaşlarımıza yardımcı olma yolunda emin adımlarla ilerliyoruz. Bu kadar yoğun kariyer takviminde eğlenmeyi de tabi ki unutmuyoruz. Geleneksel tanışma yemeği, EMK gecesi ve doğa kampları ile eğlenceli vakit geçiriyor, paintball, canlı müzik ve çeşitli spor etkinliklerimizle dolu dolu bir yıl geçirmeyi planlıyoruz. Biz eğlenirken yardıma ihtiyacı olan insanları da unutmuyor, kitap toplama kampanyaları huzur evi ve çocuk esirgeme kurumu ziyaretleri ile topluma katkıda bulunuyoruz.

Sen de bu ekibin bir parçası olmak istiyorsan neden bekliyorsun. Gel ve aramıza katıl!

Sponsorlarımız
 1
 2
 3