Etkinlikler

Berke Sarpaş SAÜEMK’da

3 Ekim Salı günü Sakarya Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Kulübünün (EMK), Sakarya Üniversitesi Kongre Merkezinde düzenlediği Girişimcilik Zirvesi’nde Sarpaş Danışmanlık kurucusu Berke Sarpaş öğrencilerle buluştu.

Sadettin Saran’ın ardından sahneye çıkan Berke Sarpaş,  Melbourne Kraliyet Üniversitesinde Sarpaş Danışmanlık’ın kurulumuna kadar yaptığı girişimler, verdiği girişimcilik eğitimlerinden, bir girişimcinin taşıması gereken özelliklere kadar katılımcıları bilgilendirdi.

Son olarak mental  ve takım çalışması üzerine gerçekleştirdiği interaktif aktiviteler salon eğlenceli anlar oluşturdu.

Bu gönderiyi paylaşmak ister misiniz?

T. Umut Tokoğlu

Merhaba sayın okuyan, senin için güncel olan tüm bilgileri derleyip en iyilerini seninle paylaşmaya çalışıyorum. Aynı zamanda Bilgisayar Mühendisliği okuyup, Sakarya Endüstri Mühendisliği Kulübü'nde Bilişim Komisyon Liderliği yapıyorum.

İyi günler, sayın okuyan...

Öne çıkan haberler

Etkinlikler

2018-11-17

Deneyimli Endüstri Mühendisliği Günleri 1

Her sene düzenli olarak gerçekleştirdiğimiz gelenekselleşmiş etkinliğimiz Deneyimli Endüstri Mühendisliği Günleri (DEM)'nin bu y ...


İlayda Tezgider
Etkinlikler

2018-11-18

Kariyer ve Gelecek

15 Ekim 2018 tarihinde gerçekleştirdiğimiz etkinliğimizde Makers Türkiye  Kurucusu Ongun TAN, Muse İstanbul CEO'su Serdar Ekrem Ş ...


İlayda Tezgider
Haberler

2017-09-29

Eski Bilim Adamından Hawking'e: 'Konuşacağına Para Ver'

Eski SETI bilim adamlarından Vakoch, üstü kapalı şekilde Stephen Hawking'in boşa konuştuğunu, illa da bir katkıda bulunmak istiyorsa elini cebine atmasının daha iyi bir seçenek olacağını söylüyor.

...
T. Umut Tokoğlu

Peki siz ne düşünüyorsunuz?

Yorumunuzu bırakın

Sponsorlarımız
 1
 2
 3